Controlling Specialist

  • Cég neve

    LIDL Magyarország Bt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Rádl árok 6.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • részvétel az éves/féléves tervezésben és a tervezett értékek és a mögöttes intézkedések felülvizsgálatában/elemzésében
  • rendszeres KPI-prezentációk készítése a felső- és középvezetők számára
  • értékelések és ad-hoc elemzések készítése
  • a társosztály(ok) összes lényeges mutatószámának nyomon követése és elemzése. Az elemzések bemutatása, hatékonyságot/gazdaságosabb működést biztosító intézkedések kidolgozása.
  • a végrehajtott intézkedések nyomon követése
  • kapcsolattartó az országos osztályok számára
  • közreműködés a gazdaságossági számítások elvégzésében
  • a kontrolling eszközök továbbfejlesztése

Elvárások

  • felsőfokú, elsősorban gazdasági végzettség
  • legalább 3-4 év kontrolling területen szerzett tapasztalat (nemzetközi tapasztalat előny)
  • magabiztos német, és/vagy angol nyelvismeret
  • kiváló interperszonális készségek
  • együttműködés készsége (felsővezetéssel, társosztályokkal)
  • kritikus, analitikus gondolkodásmód, megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • a munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • home office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Értékünk a kollégánk!
A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, éppen ezért nem csak szavakban ismerjük el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat  is kínálunk.
A Te jövőd. A Mi jövőnk.