Controller

  • Cég neve

    Szentkirályi Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Szentkirályi Magyarország hazánk egyik meghatározó, családi kézben lévő élelmiszeripari vállalata. Hagyományos ásványvízmárkáink – a Szentkirályi, az Emese, és a Theodora – gyártása mellett olyan világhírű termékeket is forgalmazunk, mint a Pepsi, a Mirinda, a 7UP, a Lipton, a Schweppes, a S.Pellegrino, az Acqua Panna, a Lays, a Cheetos, és a Doritos valamint a Magyarországon palackozott Nestlé Aquarel. Budapesti, 11. kerületi központi irodánkba, új kollégát keresünk a következő pozícióba:
Controller

Controller

Főbb feladatok, munkák

  • • Elemzői támogatás nyújtása a Controlling Managernek, és az ország pénzügyi igazgatójának
  • • Aktívan részt vesz az éves tervezési és előrejelzési folyamatokban
  • • Segíti a hónap végi zárás folyamatát
  • • Támogató, tanácsadói szerepkörre való törekvés a társosztályokkal, és a kollégák hasznos meglátásokkal, előremutató vezetői információkkal való ellátása
  • • Részvétel a tervezőrendszer különböző adatokkal történő ellátásában, a rendszer karbantartásában és hatékony fejlesztésében
  • • Ad hoc elemzés a folyamatos üzleti igények támogatására

Az álláshoz tartozó elvárások

  • • Közgazdasági vagy pénzügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • • Nagyon jó üzleti ismeret
  • • Analitikus gondolkodás és készség a számokkal való munkavégzésre
  • • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • • Középfokú angol nyelvtudás
  • • Képes tartani a határidőket és csapatmunkában dolgozni
  • • Képes alkalmazkodni a gyakran változó környezethez
  • • MS Excel, MS PowerPoint haladó szintű ismerte
  • • FMCG tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • • Éves br 350 000 Ft cafeteria keret
  • • Heti 2 nap home office lehetőség
  • • Nyílt tréningek, a vállalat saját belső trénerével
  • • Részese lehet egy piacvezető, hazai gyökerekkel rendelkező, stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • • Modern, kiválóan megközelíthető munkakörnyezet
  • • Iskolakezdési támogatás az iskolás korú gyermekek szüleinek
  • • Teljes körű élet-, betegség és baleset biztosítás
  • • Kedvezményes dolgozói termékvásárlás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling