Controller/pénzügyi koordinátor

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Dunakeszi

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Nemzetközi, globális vezető egészségügyi eszköz gyártó partnerünk új magyarországi telephelyére munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • Részt vesz az éves költségvetés előkészítésében
  • Költség elemzés, költségkontroll
  • Pénzügyi jelentések készítése
  • Cash flow tervezése
  • Támogatás a vezetői pénzügyi döntésekben
  • Havi és éves zárási folyamatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás és egyeztetés az ügyvitel, partner területek, vállalatvezetés, könyvelőiroda között
  • Számlák kibocsátása, küldése, fogadása, rendszerezése
  • Banki átutalások rögzítése és kezdeményezése
  • Termékcsoportok jövedelmezőségének elemzése
  • Előzetes árkalkulációk készítése, részvétel a kalkulációs folyamatok fejlesztésében
  • Folyamatfejlesztés

Elvárások:

  • BA diplomával rendelkezik - Gazdasági területen
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló pozícióban, előny: gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos Microsoft Office tudás (Excel, PowerPoint)
  • Erős analitikus gondolkodásmód, precizitás
  •  Proaktivitás
  • Jó problémamegoldó képesség, önállóság

Amit a cég nyújt:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Lehetőség részt venni folyamatok kialakításában
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Jó hangulat, összetartó, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés + juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Gyümölcsnap az irodában
  • Ingyenes parkolási lehetőség

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling