Controller

  • Cég neve

    Budai Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Királyhágó utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • standard és egyedi üzletági, vállalati controlling riportok kialakítása és készítése, árbevétel és ráfordítás adatok elemzése
  • a tulajdonosok, ügyvezetés és a felsővezetés számára döntéselőkészítő-anyagok, kimutatások készítése
  • üzleti tervezés, beszámolás, várhatók készítése
  • finanszírozási jelentések készítésében való aktív részvétel
  • járó- és fekvőbeteg-ellátás teljesítményének előkészítése, elemzése, folyamatos ellenőrzése és elszámolásának biztosítása
  • finanszírozási jogszabályok gyakorlati alkalmazása, nyomon követése, érvényesítése
  • kapcsolattartás, egyeztetés a vállalat különböző területeivel és külsős intézményekkel

Elvárások

  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • releváns 3 - 5 éves controlling területen szerzett tapasztalat
  • professzionális MS Excel ismeretek
  • analitikus, elemző képesség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • egészségügyben, egészségügyi finanszírozás terén szerzett tapasztalat
  • MedWorks rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • Cafeteria, egészségbiztosítás
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Home Office lehetőség

Céginformáció

A Budai Egészségközpont Zrt. hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 23 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatást megbízható partnerként ügyfelei számára.

Amennyiben szeretne egy magas színvonalon működő, az országban egyedülálló intézményben dolgozni, a "Jelentkezés" gombra kattintás után, kérjük küldje el részletes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.