Contract compliance specialist

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szerződések elemzése, hiányosságok feltárása és követelmények azonosítása
  • Üzleti adatok elemzése belső és külső forrásból származó adatok felhasználásával és jelentések készítése a vezetőség részére
  • Nagy mennyiségű adat feldolgozása, insightok bemutatása és előrejelzések készítése
  • Megállapítások prezentálása és cselekvési lépések meghatározásában való segédkezés az eredmények alapján
  • Adatok integrálása és üzleti folyamatok hatékony fejlesztése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (Jog, Hr, stb.)

Elvárások

  • Üzleti területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Szerződések elemzésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló adatgyűjtési- és elemzési képesség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Csapatjátékos szemléletmód

Amit kínálunk

  • 6 hónapos határozott idejű szerződés hosszabbítási lehetőséggel
  • Hibrid munkavégzés
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Céginformáció

Partnerünk egy globális technológiai megoldásokat kínáló vállalat, amely elkötelezett az emberek és szervezetek következő áttörésének elősegítése mellett.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű fényképes önéletrajzát!