Construction - Category Buyer

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • Magyarországi- és külföldi ingatlanfejlesztési beruházások - tervezéstől átadásig- projektmenedzsmentjének támogatása a teljes beszerzési folyamatot beleértve.
  • Felügyeli az ingatlanfejlesztési terület beszerzéseit, teljes körű támogatást nyújt a folyamatban lévő projektekhez, és fontos szerepet játszik a beszállítók irányításában, koordinálásában, a velük való egyeztetésekben.
  • A beszerzési folyamat része többek között: iparági trendek és piacelemzés, potenciális partnerek felkutatása, mérnökökkel egyeztetés, ajánlatkérő dokumentum összeállítása, ajánlatkérési és szerződéskötési folyamat menedzsmentje, ártükör készítése, projekt költségtervek összeállításának támogatása, alternatív beszállítók vagy technológiák felkutatása az üzleti érték növelése érdekében.
  • A projektek beszerzési tervének és az ingatlanfejlesztési terület összesített beszerzési tervének kidolgozása.
  • Felügyeli és fejleszti a teljes beszerzési folyamatot, a megkereséstől a szerződéskötésig; támogatja a beszerzési folyamatokat támogató szoftver fejlesztését.
  • Üzemeltetési területen a közmű éves tenderek, eszközbeszerzések optimalizálásában, karbantartási szerződések beszerzési feladataiban való részvétel.
  • Nemzetközi beszállítók felkutatása, kapcsolattartás, egyeztetések

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Műszaki végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat ingatlanfejlesztésekhez kapcsolódó beszerzőként vagy hasonló szerepkörben
  • Építőipari/Ingatlanfejlesztő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Az ingatlan- és létesítménygazdálkodási kategóriák ismerete, részvétel nagyértékű ingatlanfejlesztési projektekben
  • Kimagasló szervezési, kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Külföldön szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Cafeteria
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • AYCM Sportkártya
  • Kreatív és innovatív környezet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés