Community Specialist

  • Cég neve

    BioTechUSA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Huszti út 60.

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Ismerd meg a pozíciót röviden

Ebben a munkakörben egyik legfontosabb feladatod lesz a BioTechUSA belső, HR területhez tartozó kommunikációjának működtetése, így tőled fognak értesülni a munkatársak a fontos hírekről, változásokról és eseményekről. Te segítesz nekünk abban is, hogy összefogd belső közösségünket kisebb, munkatársaknak szóló aktivitásokkal, rendezvényekkel. Ezáltal megvalósítod, hogy részt vehessenek CSR tevékenységeinkben, nevezzenek a cégünk által támogatott sporteseményekre vagy épp támogatod a cég kutyás közösségének egymásra találását és még sok hasonló aktivitást, rendezvényt, amik színesebbé teszik a mindennapjainkat!

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Aktív részvétel a belső kommunikációs stratégia kialakításában, a kommunikációs felületek fejlesztésében
  • Vállalati belső kommunikációs felületek kezelése: hírlevelek, belső közösségi platformok, csoportok
  • Kommunikációs tartalmak rendszeres és ad-hoc megírása, grafikai anyagok elkészíttetése és közzététele
  • Kisebb- és közepes, belső munkatársi rendezvények és aktivitások teljes koordinációja (költségvetés, kommunikáció, helyszíni lebonyolítás, teljes adminisztráció, visszamérés)
  • Aktív részvétel az éves rendezvény és kommunikációs terv összeállításában a People&Culture stratégiával összhangban
  • Munkavállalói juttatásokkal, CSR aktivitásokkal, munkavállalói közösségekkel és munkavállalói jóléttel kapcsolatos aktivitások, rendezvények és kommunikációk támogatása
  • Szoros és aktív együttműködés a Vállalati kommunikációs csapattal munkáltatói márkaépítés és CSR aktivitások kapcsán
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok: rendezvényekhez kapcsolódó szerződések, együttműködési megállapodások kezelése, költségvetések összeállítása, számlák igazolása, termékkiírások intézése

Ezt a lehetőséget pont neked találtuk ki, ha…

  • 1-3 év tapasztalatod van belső, kisebb munkatársi rendezvények, aktivitások szervezésében és belső kommunikációs felületek működtetésében
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, kapcsolódó területen szerzett diploma előny
  • Van tapasztalatod rövid közlemények, vagy terjedelmesebb HR jellegű tartalmak írásában
  • Rendelkezel alapvető grafikai ismeretekkel és szépérzékkel, előnyős az aktuális trendek, grafikai programok ismerete
  • Gyakorlott vagy alapvető költségvetések összeállításában Excelben, és a többi, munkádhoz szükséges MS programot is magabiztosan kezeled
  • Precíz vagy, dinamikus és kiváló kommunikátor
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Mit ajánlunk számodra?

  • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra
  • Egy vidám és támogató közösség tagja lehetsz, ahol modern munkaeszközök és szakértő kollégák támogatják és segítik a munkádat
  • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád
  • Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek és kényelmesek legyenek a munkaheteid
  • Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban, inspiráló környezetben végezheted a napi munkád akár kedvenc négylábúd társaságában, hiszen kutyabarát munkahely vagyunk
  • Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben (konditerem, crossfit terem, boxring, szauna, sószoba)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR

Mire számíthatsz, miután jelentkeztél?

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.