CO hegesztő

  • Cég neve

    IK METÁL Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Alkatrészek készülékben való összeállítása és fogyóelektródás hegesztése (135 eljárással), meghatározott műszaki dokumentáció alapján.

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség és CO2 hegesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kétműszakos munkarendre való hajlandóság / Munkarendünk jelenleg egy műszakos, de várhatóan áttérünk kétműszakos munkarendre/.
  • Pontos, precíz munkavégzés, munkára való igényesség
  • Betanulási időszak után önálló munkavégzés
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Mérőeszközök ismerete

Előnyt jelent

  • Emelőgép kezelői engedély
  • Hegesztő, szakirányú minősítés
  • Tűzvédemi szakvizsga
  • Acélszerkezet gyártásban való tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Munkába járás a törvénynek megfelelően

Céginformáció

Az IK Metál Kft. fő profilja a speciális járműfelépítmények, hegesztett fémszerkezetek, valamint egyedi acélszerkezetek teljes körű gyártása az alkatrész gyártástól teljesen a kész termékekig, kisszériától a nagyszériáig. Székesfehérvári telephelyünkre munkatársat keresünk Hegesztő/lakatos pozícióba.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezzen.