CNC programozó - Nyíregyháza

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A cég a szálerősítésű műanyag alkatrészek nemzetközi szállítója. Az üzemeinkben készült termékeket Európa-szerte telepítik a szállítóiparban, a berendezés- és gépgyártásban, az orvostechnikában és az egészségügyben.

Partnercégünk

munkakörbe keres kollégákat!

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Főbb feladataid lesznek:

  • Gépek programozása FutureCAM, Tebls CAM és G-kód használatával,
  • Renishaw mérőszondák kalibrációjának elvégzése,
  • Mérési ciklusok készítése a Renishaw technológia segítségévéi,
  • Szilárd modellezés SolidWorks és TebisCAD programokban,
  • Átfogó műszaki és technológiai dokumentáció készítése,
  • 2D dokumentáció rajzolása QCAD és SolidWorks segítségévéi,
  • Felelősség a CNC-gépek rendszeres ellenőrzéséért,
  • Számítógépes hálózatok ismerete a Windows/IT felügyeletéhez és problémamegoldáshoz,
  • A gyártási folyamat vezérlésére szolgáló különböző programok és rendszerek ismerete,
  • Készség a gépek működésének ellenőrzésére és a működési problémák megoldására,
  • A CNC-gépkezelők képzésének előkészítése és lebonyolítása,
  • Új programok bevezetése a CNC gépeken,
  • Új alkatrészek gyártási idejének kiszámítása, az erőforrások optimális k¡használásának biztosítása,
  • A CNC program, műszaki és technológiai dokumentációs adatbázis kezelése.

A feladatköröket gazdagító további elemek:

  • Folyamatosan új módszerek keresése és bevezetése a CNC-gépeken történő gyártási folyamatok optimalizálása érdekében, a hatékonyság növelése és a költségek csökkentése céljából.
  • A CNC megmunkálás új trendjeinek és technológiainak figyelemmel kísérése, valamint a vállalat technológiai szintjének emelése érdekében az innovációk proaktív bevezetése.
  • A CNC-gépkezelők technikai támogatása műszaki nehézségek esetén, valamint szakértői segítség nyújtása a gyártási problémák megoldásában.
  • A gyártási folyamathoz kapcsolódó potenciális kockázatok azonosítása és kidolgozása ezek gyártás folyamatosságának és biztonságának biztosítása.
  • A személyes készségek folyamatos fejlesztése az iparági képzéseken, konferenciákon való részvétéi és a rendelkezésre álló oktatási források kihasználása révén.
  • A termelési adatok szisztematikus elemzése a Javítandó területek stratégiák minimalizálására a azonosítása érdekében, valamint jelentések készítése a CNC-gépek teljesítményéről.

Szükséges tapasztalat:

  • Jártasság az 5 tengelyes marógépek programozásában a gép képességeinek optimális kihasználása érdekében,
  • Az OSAI és a BWO vezérlők működésének ismerete,
  • A műszaki rajzok és mérőeszközök kiváló ismerete,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Magas cafeteria juttatás,
  • Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig (6:00 - 14:30),
  • Bérlet és üzemanyagtámogatás,
  • Ingyenes és korlátlan kávé fogyasztási lehetőség.