CNC programozó, gépkezelő

  • Cég neve

    Ziegler Kft.

  • Munkavégzés helye

    2072 Zsámbék, Ady Endre utca 2.

  • Fizetés

    Bruttó 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi, kis- és középszériás alkatrészek gyártása
  • Háromtengelyes CNC precíziós megmunkáló központok programozása és beállítása
  • Megfelelő mennyiségű és minőségű alkatrészek gyártása

Elvárások

  • Szakképesítések
  • Műszaki rajzkészség
  • Mérőműszerek hozzáértő használata
  • CNC és megmunkálási tapasztalat
  • Fanuc vezérlés ismerete
  • Pontosság, felelősségtudat
  • Önállóság és csapatszellem

Amit kínálunk

  • Piacképes alapbér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Komoly szakmai kihívások
  • Folyamatos és erős vezetői támogatás
  • Munkábajárás támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Ziegler János & Tsai B.T.
A Ziegler János & Tsai B.T. élelmiszeripari gépekre specializálódott. Termékeink nem csupán gépek, hanem megbízható partnerek a termelésben. Szerte a világon elismertek vagyunk az általunk gyártott gépek minősége és hatékonysága terén.
Profilunk: Gyártunk és karbantartunk élelmiszeripari gépeket, melyek kiváló minőségükkel és megbízhatóságukkal kiemelkednek a piacon. Cégünk fő célja, hogy partnereinknek lehetővé tegye a hatékony és zökkenőmentes termelést.
Cégkultúránk: Büszkék vagyunk arra, hogy csapatunk elkötelezett a minőség iránt már 1970 óta. Szorosan együttműködve ügyfeleinkkel rugalmasságunk és szakértelmünk révén olyan megoldásokat nyújtunk, melyek kielégítik az egyedi igényeket is.
  • Megbízható termékek: Gépeink a legmagasabb minőségi szabványoknak felelnek meg, hosszú távú partnerként szolgálva ügyfeleinket.
  • Karbantartás és támogatás: Szakértő csapatunk gondoskodik róla, hogy gépeink mindig a legjobb formájukban működjenek.
Csatlakozzon a Ziegler csapatához, és legyen részese egy olyan vállalatnak, ahol a minőség és az innováció az elsődleges szempont. Várjuk jelentkezését!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!