CNC Programozó és Gépkezelő (Marógép vagy Eszterga)

  • Cég neve

    3Dhistech

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Pest,Budaörs

  • Elvárások

    • Észt középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

3Dhistech

Szenvedélyesen rajongsz a csúcstechnológiáért, és szeretnél a 3DHistech, egy világvezető magyar cég tagja lenni? Csatlakozz bővülő budaörsi csapatunkhoz CNC Programozóként és Gépkezelőként. Olyan fejlett digitális szkennerek, mikroszkópok fejlesztésére és gyártására specializálódtunk, amelyek életeket mentenek meg, és segítik a patológusokat a rák és más betegségek gyorsabb és pontosabb felismerésében.

Várunk téged!

Amit kínálunk:

  • teljes, bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • mentoring programot
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
  • nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt
  • önállóságot
  • változatos munkát
  • hosszú távú együttműködést

Feladatok:

  • Siemens, Heidenhain, NCT vezérlésű CNC marók (3, illetve 3+2 tengelyes) vagy esztergák (hajtott szerszámos, illetve Y-tengellyel és száladagolóval rendelkező) kezelése, felügyelete
  • a teljes szériák mérésekkel kontrollált, illetve dokumentált gyártása
  • gyártáshoz használt mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer, furatmikrométer, idomszerek, mérőcsapok, menetkaliberek)
  • egyidejűleg több gép kezelése
  • vállalatirányítási rendszerünknek megfelelő dokumentált gyártás

Elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalata van maró vagy esztergagépek kezelésében
  • napi 8 óra munkavégzés hétfőtől-péntekig, hetente váltott műszak vállalásával (1 hét délelőtt, 1 hét délután)
  • önálló, precíz munkavégzésre képes

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós

Előny:

  • Siemens vezérlésű gép programozásában/kezelésében szerzett tapasztalat