Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. logo

CNC mérnök

  • Cég neve

    Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Részt vesz a CNC-gépek telepítésében;
  • Részt vesz a CNC-gépek ellenőrzési és karbantartási tervének kidolgozásában;
  • Felelős a forgácsolószerszámok és fogyóeszközök ellenőrzéséért, valamint felügyeli a műhely működésének a folyamatait;
  • Meghatározza a CNC gépkezelők képzési tervét, előkészíti a képzési anyagokat, és biztosítja a képzések hatékony megvalósítását;
  • Részt vesz a karbantartó műhely napi operatív működésében;
  • Részt vesz a csapat munkájának a napi szintű szervezésében, irányításában.

Elvárások

  • Egyetemi végzettség;
  • Több mint 3 év karbantartó műhelyben szerzett munkatapasztalat;
  • Szakmai kommunikációban az angol nyelv magabiztos használata;
  • Együttműködési és irányítási képesség;
  • Gyakorlatias szemlélet, gyors tanulási képesség;

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, küldje el angol nyelvű önéletrajzát.