CNC marós

  • Cég neve

    KT Metál Kft.

  • Munkavégzés helye

    3070 Bátonyterenye, Kossuth Lajos utca

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Hosszútávú munkavégzésre keresünk CNC maróst bátonyterenyei fémmegmunkáló üzemünkbe.
Munkaterület: gépkezelő / gépbeállító / programozó Heidenhain vezérlő
Feladat: gyártás

Elvárások

Precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

Amit kínálunk: szakmai fejlődés támogatása, lehetőség külföldi munkavégzésre

Céginformáció

A KTS Metalltechnik Kft-t 2002-ben jegyezte be a Pest Megyei Cégbíróság.
Fő profilunk a precíziós, CNC technológiás fémmegmunkálás, gépalkatrész-gyártás. Ez kiegészül hegesztett szerkezetek gyártásával, valamint komplett gépi egységek előszerelésével.
A hagyományosan ipari környezet, a kiváló szakemberek, az egyre fejlődő géppark, a koreai és német partnereink részénye nyújtott precíz, minőségi munka és a húsz éves tapasztalat megbízható színvonalat kínál megrendelőinknek.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát.