• Cég neve

    Ironicon Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Déli utca 13.

  • Fizetés

    Nettó 470e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

-         3 és/ vagy 5 tengelyes CNC Heidenhain illetveFanuc CNC megmunkáló központ kezelése
-         Kis és közepes széria gyártása
-         Öntő illetve stancoló szerszámok,valamint egyedi alkatrészek gyártása
-         Gépbeállítás
-         Dokumentálás

Elvárások

-         Szakirányú CNC forgácsoló végzettség
-         2 műszakos munkarend vállalása
-         Műszaki rajzolvasási készség
-         Precíz, pontos, önálló munkavégzés
-         Gyors problémamegoldó képesség
-         Legalább 1-2 éves tapasztalat

Előnyt jelent

Cam program ismerete

Amit kínálunk

-         Versenyképes jövedelem, bér megegyezésszerint
-         Stabil háttér
-         Fiatalos munkakörnyezet
-         Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Az Ironicon Kft-t 2015 elején alapítotuk, azzal a céllal, hogy több mint 15 éves hazai és külföldi gyártási tapasztalataira alapozva egy modern, dinamikusan fejlődő, európai színvonalú és szemléletű CNC megmunkáló üzemet építsen fel.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!