CNC marós, gépkezelő

  • Cég neve

    GEK Team Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám körút

  • Fizetés

    Nettó 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- egyedi és kis szériás munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése (anyagminőség: POM, rozsdamentes, K110, K720 stb)
- megmunkáló központok önálló beállítása, programozása - EDGECAM a gép melletti munkaállomáson
- Siemens(840d) és Haas vezérlők, egy új Haas UMC-500 szimultán 5 tengelyes gép érkezik
- az előírt dokumentációs rendszer vezetése (termelési lap).

Elvárások

- Műszaki rajzolvasási készség, mérőeszköz ismeret, használat
- Önálló gépbeállítás, programozás
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
- Nyitottság a folyamatos fejlődésre
- Szakmai elhivatottság

Előnyt jelent

Cad: Solid Edge, Cam: Edge Cam ismeretek

Amit kínálunk

- egyéni bérmegállapodás (tapasztalatok és végzettség alapján)
- 1 műszakos munkarend (H-P-ig) nincs hétvégi munkavégzés
- Bejárás támogatás
- Kulturált munkakörülmények, Új gyártócsarnok, ingyenes kávégép használat stb.
- Új berendezések 3/ szimultán 5 tengelyes megmunkáló központok
- Nyitott vezetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Csapatunk bővítéséhez cam-ben jártas, tapasztalt CNC marós kollégát keresünk, gödöllői (Ipari park) munkavégzéssel. Cégünk, a Gek Team Kft. célgépek, gépegységek, alkatrészek tervezésével és gyártásával és szerelésével foglalkozik, multinacionális partnerek stabil hátterével.