FLANSCH-TECH Kohászati Termék és Szerelvénykereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság logo

CNC marós, gépbeállító

    FLANSCH-TECH Kohászati Termék és Szerelvénykereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd

  • Fizetés

    Nettó 300e - 414e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Kis és közepes szériagyártás, 3 és 4 tengelyes marógépen és esztergagépen
  • Te leszel a felelős a forgácsoló gépek működéséért: beállításért, kezelésért, kiszolgálásért
  • Emellett a gépek hatékony átállását is te fogod biztosítani
  • A munkadarab mérése, ellenőrzése is a te feladatod lesz
  • Olyan izgalmas feladatokban lesz részed, mint az elsőminta- és kísérleti gyártás végrehajtása a programozó-technológus felügyeletével
  • A gyártás kiértékelés folyamatában is számítunk majd a segítségedre
  • Fontos, hogy önállóan tudj dolgozni
Vezérlők: Okuma, Heidenhain, Fanuc, Hunor

Elvárások

  • A szakirányú végzettség nem feltétel, amennyiben gyakorlattal rendelkezel.
  • Jelenleg 2 műszakos munkarendben számítunk munkádra
  • Előny, ha már 3-5 éves, releváns tapasztalattal rendelkezel
  • Jelentkezz hozzánk, ha akövetkező feladatok érdekelnek: 3-4 tengelyes megmunkáló központ,  korrekciózás, szériaváltás, 0 pont felvétel, műszaki rajzolvasás

Előnyt jelent

Rendelkezel emelőgép-kezelő OKJ szakképesítéssel

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kis- és közepes szériagyártás
  • CAM programozásban tapasztalatszerzés
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Túlórázási lehetőség
  • Szabad hétvége
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Céginformáció

  • 100%-ig magyar tulajdonú cég, 100%-os bejelentéssel.
  • Műszakpótlék 18:00-06:00-ig 30%
  • Bejárási támogatás autóval 60 km fölött 18 Ft/km, tömegközlekedéssel 100%-os költségtérítés.
  • Bérezés:

- Forgácsoló végzettségű, tapasztalattal nem rendelkező: nettó 300.000 Ft/hó
- Gyakorlattal rendelkező, marógép és esztergagép kezelő, aki az alapvető műveleteket el tudja végezni (munkadarab bemérés, szerszám csere, programindítás): nettó 360.000 Ft/hó

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Lanszki Péter.