CNC lézervágógép programozó,technológus

  • Cég neve

    Meleghegyi és társa Kft

  • Munkavégzés helye

    2370 Dabas, Széchenyi utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatok készítése a partnereknek
  • Megrendelések feldolgozása (alkatrészek technologizálása, táblatervek elkészítése, programok írása) Tops és Boost programozói környezetben
  • A szükséges műszaki dokumentációk elkészítése, gyártásba adása,
  • Belső gyártást támogató rendszer felhasználó szintű kezelése
  • Együtt működés a gyártási folyamat többi résztvevőjével.

Elvárások

  • Trumpf és,vagy Salvagnini lézervágógépek programozásában szerzett tapasztalat
  • Tops, Boost vagy Stream programok haladó szintű ismerete,
  • 3D modellező szoftver haladó szintű használata (Creo, SolidEdge)
  • Önálló munkavégzés,
  • Szakmai tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó készség.

Előnyt jelent

  • Trumpf és,vagy Salvagnini, egyéb lézervágógépek programozásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, stabil, bejelentett fizetés
  • Hosszú távú biztos munkavégzés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Nyitott, pozitív, családias légkör,
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség,
  • Modern munkakörnyezet, modern géppark

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

32 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, teljes mértékben magyar, családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat vagyunk.
Iparitevékenységünk jelenleg 3500m2-es területen zajlik.
Cégünk küldetése, a folyamatos fejlődés a vállalat minden szintjén.
Vállalatunk a Dabasi székhelyére keres munkatársat erre a pozícióra.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, aminek a későbbiekben kérném pótlását.
Köszönöm
Üdvözlettel Meleghegyi Andrea