CNC lemezmegmunkáló szakember

  • Cég neve

    BIG-BOX Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér Nettó 50e Ft havi bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Cégünk CNC lemezmegmunkálással foglalkozik. Munkatársunk feladata tapasztalattól függően a következő lehet:
- CNC élhajlítás vagy
- CNC stancolás vagy
- Lézervágás
Gépparkunk Amada stancológépekből, Fiber laser, és Rico valamint Gasparini hajlítógépekből áll. Ezekre leendő munkatársunkat betanítjuk, megfelelő gyakorlási időt biztosítunk.

Elvárások

Tapasztalat élhajlításban, stancolásban, vagy a lézervágás területén. Mechanikai műszerész, vagy bármilyen fémipari végzettség előnyt jelent.

Előnyt jelent

Lemezmegmunkálás területén szerzett tapasztalat, mechanikai műszarész végzettség. Amennyiben a fent felsorolt lemezmegmunkáló gépek közül több kezelésére is képes a jelölt, az határozottan előnyt jelent.

Amit kínálunk

Stabil cég, dinamikusan növekvő fizetés, jogtisztán bejelentett bér, juttatások. Mivel a cég profilja a kis- és közepes sorozatok gyártása, garantáljuk, hogy műszaki tehetségedet maximálisan ki tudod használni, a munka nem monoton.

Céginformáció

Cégünk gyorsan fejlődő vállalkozás 20 éve van jelen a piacon. Új vevőink kiszolgálására, megnövekedett rendelési igényünk legyártására keresünk munkatársakat. Amennyiben stabil, megbízható munkakörnyezetre és jó munkahelyi légkörre vágysz, csatlakozz hozzánk!

Kattintson a "jelentkezem" gombra, és ha van, csatolja az önéletrajzát. Ha nincs önéletrajza, adja meg az adatait, mi felhívjuk.