CNC gépkezelő

  • Cég neve

    RATH Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Porcelán utca 1.

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • CNC vezérlésű vágógépek kezelése
  • Vágási technológiák és módok alkalmazása, mérések elvégzése
  • CNC megmunkáló- programok, műszaki rajzok értelmezése, szerszámok cseréje
  • Rendszeres minőség-ellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén beavatkozások (szerszámcsere, stb.) elvégzése
  • Napi / időszakos karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség

Előnyt jelent

  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat
  • CNC vezérlésű gépeken szerzett legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Targonca, daru használati tapasztalat, jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag alkalmazotti jogviszonyban (alap bér + mozgóbér)
  • Több műszakos munkarend, műszakpótlék, túlórázási lehetőség
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Utazási támogatás vidéki lakhely esetén
  • Stabil nemzetközi hátterű cég

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Rath Hungária Kft a tűzálló anyagipar egyik hazai éllovasa. Telephelyünk Budapest X. kerületében van.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével várjuk !