CNC gépkezelő

  • Cég neve

    PACKER Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Keleti Karácsondi köz 1.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • CNC marógép (4 tengelyes) önálló kezelése, programok megírása
  • Munkadarabok legyártása műszaki rajzok alapján (egyedi gyártás)
  • Szerszámok, technológiák kiválasztása
  • Munkadarabok mérése, ellenőrzése
  • Karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • CNC programozási tapasztalat, elősorban Siemens vezérlőn
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Egyedi gyártásban szerzett, 2-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Siemens 840D vezérlés ismerete
  • CAM programozási tapasztalat (Edgecam)
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, egyműszakos munkarend
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávra tervezhető munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A Packer Kft. az egyik legnagyobb magyar, palackozástechnikai területen tevékenykedő vállalkozás. Több mint 30 éves szakmai tapasztalttal rendelkezünk palackozóipari gépek, gépsorok gyártásában, felújításában. Tevékenységi körünk változatos, folyamatos kihívásokat jelent Kollégáink számára.

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.