CNC gépkezelő (marós, esztergályos, köszörűs)

  • Cég neve

    LTW Technik Kft.

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 700 - 3 500 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • CNC eszterga és maró gépek szakszerű kezelése
  • 3 és 5 tengelyes marógépek önálló programozása és beállítása
  • Megrendelés alapján a szükséges alkatrészek legyártása
  • Gyártott alkatrészek minőségellenőrzése

Elvárások

  • Mazak, Fanuc, Okuma, Heidenhain, Siemens programnyelvek ismerete
  • Gépek szakszerű kezelésében szerzett több éves tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Saját autó a munkába járáshoz
  • Német nyelvtudás szükséges. A2-B1

Előnyt jelent

  • Vezérlések ismerete programozói szinten

Amit kínálunk

Németországi partnercégeink részére keresünk CNC programozó és gépbeállító munkatársakat.

Munkavégzések helyei: München, Augsburg, Würzburg környéke
  • Teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás kiküldetésben (A1)
  • Órabér alapú elszámolás nettó 18 euro-tól, amely tartalmazza a magyar minimálbért.
  • Fizetés minden hónap 10-ig.
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet modern üzemi berendezésekkel
  • Szállást cégünk biztosítja és fizeti apartmanokban
  • Teljes körű ügyintézés, magyar kapcsolattartás