CNC Gépkezelő

  • Cég neve

    Karsai Pécs Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Finn utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • 3 tengelyes CNC gépek kezelése
  • CAM programok futtatása, szerszámkorrekciók
  • Egyedi alkatrészek, műanyagfröccsöntő szerszámelemek gyártása
  • Gyártott alkatrészek dokumentációja, hibajelzés
  • A munkakörnyezet rendezetten és tisztán tartása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki rajz olvasása
  • Heidenhain vezérlés ismerete

Előnyt jelent

  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Extra teljesítményért évközi jutalom
  • Kedvezményes Kávé-, és ingyen szódavíz
  • Tiszta higiénikus munkakörnyezet (rendezett üzem, öltözők és melegvizes zuhanyzók)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség (belföld / külföld)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Karsai Műanyagipari vállalat több mint 600 munkatárssal és számos üzleti partnerrel együttműködve üzemel 8 telephelyen Európában. Fő tevékenysége a műanyag termékek gyártása / fröccsöntése.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz megküldésével.