CNC gépkezelő

  • Cég neve

    Jármű Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Fő út 63.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • CNC gépek biztonságos működtetése, kezelése, programozása
  • alumínium alkatrészek megmunkálása, legyártása
  • a legyártott munkadarabok ellenőrzése, adminisztrációja
  • a gépek ellenőrzése, napi karbantartása

Elvárások

  • Gépész technikus vagy CNC gépkezelő vagy forgácsoló végzettség
  • precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása (2-3 műszak, normál munkarend)
  • önálló munkavégzés
  • minőségközpontú gondolkodás
  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • Fémipari tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Több évtizede foglalkozunk vasúti személykocsik beltéri elemeinek dizájnjának kialakításával, fejlesztésével és gyártásával.
Európa számos pontján rendelkezünk partnerekkel. Saját fejlesztésű termékeink megtalálhatóak a világ legmodernebb vasúti kocsijaiban: német ICE, osztrák Railjet, svájci SBB, angol Desiro, valamint MÁV IC+. Döntő mértékben exportra termelünk, legfontosabb vevőink Siemens AG és Bombardier TS, belföldön MÁV üzemek. Képviseltetjük magunkat Európa legnagyobb vasútipari szakkiállításán az INNOTRANS-on is. Cégünk 2 magyarországi telephellyel is rendelkezik, 200 munkavállalót foglalkoztatunk. Dinamikusan fejlődünk, legmodernebb gépparkkal rendelkezünk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes önéletrajzának csatolásával és bérigényének megjelölésével.