CNC gépkezelő (Hollandia)

  • Cég neve

    Covebo Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Hollandia

  • Fizetés

    Nettó 2 100 - 2 400 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok vagy
    • Holland középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Tapasztalt CNC szakember vagy és rendelkezel marógépek esetleg esztergagépek vagy bármilyen más jellegű CNC munkagépek, élhajlító, lézervágó, plazmavágó kezelésében, programozásában?
Cégünk különböző CNC munkagépekkel dolgozó holland vállalatoknak keres tapasztalt CNC szakembereket. Cégünk lehetőséget biztosít arra, hogy továbbfejleszthesd szakértelmedet és előrébb lépj a karrieredben.
Munkaköri leírás:

  • Különböző CNC munkagépek kezelése, beállítása és programozása.
  • Fém és egyéb anyagok precíz megmunkálása rajzok alapján.
  • Minőségi ellenőrzés, beállítás és hibaelhárítás a gyártási folyamatok során.
  • Együttműködés a munkatársaiddal a hatékony és pontos gyártás érdekében.

Elvárások

  • Van tapasztalatod CNC gépek kezelésében, beállításában esetleg programozásában
  • Könnyűfémipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret.
  • Társalgási szintű angol, német vagy holland nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Cégünk által bejelentett hivatalos holland munkaszerződés magyar nyelven
  • Egy ledogozott hét után előlegfizetési lehetőség
  • A vállalat által fizetett egészségbiztosítási és társadalombiztosítási járulékok
  • Amennyiben szükséges, vállalatunk gondoskodik céges autóról a munkába járáshoz, vagy más alternatív megoldást kínálunk.
  • Útiköltségtérítés 0,21 euró / km a munkába járáshoz (saját autó esetén)
  • Megfelelő munkaruházat
  • Jól felszerelt szállás családi házakban külön, saját szobával, tiszta ágyneművel
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség és kilátás megbízónk által biztosított közvetlen munkaszerződésre
  • Szakmai fejlődés és lehetőség hegesztő minősítés megszerzésére

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Covebo egy holland munkaerő-közvetítő cég, fő tevékenysége a professzionális munkaerő-közvetítés a hollandiai munkaerőpiac számára. Cégünk kiemelt figyelmet fordít munkavállalóira, akik számunkra a legfontosabbak. Az ő elégedettségük az, amire nagy hangsúlyt fektetünk, és nap mint nap azon dolgozunk, hogy külföldi munkavállalásukat minél kényelmesebbé tegyük számukra.

Ha készen állsz egy új kihívásra és szeretnél Hollandiában dolgozni, küldd el az angol, német vagy holland nyelvű önéletrajzodat, hogy megkezdhessük a jelentkezési folyamatot! Vagy érdeklődj az alábbi telefonszámok egyikén: +31621372996; +31647622669.