EMD Endoszkóp Műszer Gyártó és Kereskedelmi Kft. logo

CNC gépkezelő (forgácsoló, köszörűs, marós)

  • Cég neve

    EMD Endoszkóp Műszer Gyártó és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Bartók Béla út

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ezt a munkakört olyan szakembereknek ajánljuk, akik szeretnének önállóan dolgozni egy kisebb csapat tagjaként, kedvelik a szakmai kihívásokat és a fejlődési lehetőségeket. Önálló, hatékony munkavégzésre képes, minőségi szemlélettel rendelkező megbízható munkaerőt keresünk, aki képes folyamatosan magas színvonalon teljesíteni.
  • CNC megmunkáló központok kezelése
  • CNC esztergagépek programozása, kezelése és beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • kis szériás, egyedi gyártás folyamatosságának biztosítása
  • a legyártott munkadarabok és profilok ellenőrzése, adminisztrációja
  • egyedi alkatrészek megmunkálása

Elvárások

A munkakörre jelentkezővel szemben támasztott elvárásunk, hogy rendelkezzen
  • esztergályos, vagy köszörűs, vagy marós végzettséggel, képzettséggel
  • Siemens vagy FANUC vezérlés ismeretével
  • precíz, pontos, igényes munkavégzési készséggel
  • mérőeszközök (tolómérő, mikrométer) ismeretével
  • munkavégzéssel kapcsolatos alapdokumentálás (munkalapok, mérési jegyzőkönyvek, gyártmánykísérők vezetése) következetes betartására és megtartására való képességgel

Előnyt jelent

  • CNC eszterga, CNC maró, illetve CNC köszörű gépeken szerzett gyakorlat,
  • Gépgyártástechnológus képesítés

Amit kínálunk

  • több, mint 25 éves múltú, megbízható, stabil háttér
  • rendezett, modern és igényes munkakörnyezet,
  • szakmailag magasan képzett, minőségi munkavégzésben példát mutató kollektíva
  • versenyképes bérezés, egyéb juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EMD Kft fő tevékenységi köre orvostechnikai eszközök gyártása, fejlesztése, szervizelése, kereskedelme. Profilunkba leginkább az endoszkópos eszközök mellett az idegsebészetben használható termékek tartoznak, mely termékeket már a világ számos országába exportálunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.