CNC Gépkezelő-élhajlító

  • Cég neve

    FERROPATENT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd, Bátaszéki út 70.

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • CNC vezérlésű élhajlító, valamint lézer-, láng-, és plazmavágó gépek kezelése
    • Vágási technológiák alkalmazása, mérések elvégzése
    • Műszaki rajzok értelmezése
    • Rendszeres minőség-ellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén beavatkozások (szerszám csere, stb.) elvégzése
    • Napi / időszakos karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

    • Középfokú műszaki végzettség
    • Műszaki rajzolvasási ismeret

Előnyt jelent

CNC vezérlésű gépeken szerzett legalább 1 releváns szakmai tapasztalat
Targonca, daru használati tapasztalat, jogosítvány

Amit kínálunk

    • Teljes munkaruházat biztosítása
    • Korrekt bérezés
    • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál.
    • Munkába járási támogatás

Céginformáció

30 éves sikeres múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő, modern, korszerű gépparkkal (láng- és plazmavágó gépek, szemcseszóró berendezés, lézervágó, egyengető, élhajlító gépek, CNC vezérlésű fűrészgép) rendelkező, vas-és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozó társaságunk,
FERROPATENT Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.
szekszárdi üzemébe hosszú távra, azonnali munkakezdéssel, önállóan dolgozni tudó, tapasztalt, munkájára igényes
CNC GÉPKEZELŐ
munkatársat keres.

Önéletrajz megküldésével a pozíció megjelölésével vagy az önéletrajz személyesen is leadható Társaságunk székhelyén, a 7100 Szekszárd, Bátaszéki út 70. szám alatt.