CNC gépkezelő

  • Cég neve

    CARL ZEISS VISION HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • CNC gépek önálló programozása, működtetése, kezelése, felügyelete
  • Rajzok egyéni olvasása
  • Alkatrészek gyártása a megfelelő technológia önálló kiválasztásával
  • Szükség szerint gépbeállítás
  • Hibák felismerése és megoldása
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Konstruktív együttműködés az üzemben található egyéb forgácsoló szakmákkal

Elvárások

  • Szakmunkás forgácsolói vagy Középfokú szakirányú végzettség
  • CNC vezérlési szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat az esztergályos feladatok ellátásához szükséges eszközök használatában
  • Rajzolvasási készség
  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés
  • Hatékony csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, több műszakos munkarendben
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Csapatépítő rendezvények
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör, nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!