CNC gépkezelő

  • Cég neve

    ALAK ART Kft.

  • Munkavégzés helye

    8154 Polgárdi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • CNC 5 tengelyes kőmegmunkáló munkaállomás kezelése
  • Kőtömbök előkészítése, beállítása faragás, marás előtt
  • Előre megírt programok alapján gyártás elindítása, nyomon követése, ellenőrzése
  • Szükség esetén beavatkozások (szerszám csere, stb.) elvégzése
  • Időszakos karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása, meghibásodások jelzése
  • Konstruktív együttműködés az üzemen belül más szakmai csoportokkal

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Műszaki rajzolvasási ismeret
  • Kreatív, problémamegoldó személyiség
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői tapasztalat, jogosítvány
  • CNC programozói és CNC gépkezelői végzettség
  • CNC vezérlésű gépeken szerzett szakmai tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Teljeskörű betanítás
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávra tervezhető munkahely
  • Változatos munka, nem sorozatgyártás
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Új üzemcsarnok, a legkorszerűbb gépek
  • Rendezett, nyugodt munkakörnyezet
  • Parkolási lehetőség
  • Vasútállomás közelében
  • Versenyképes jövedelem
  • SZÉP kártya
  • Utazási költségtérítés, támogatás
  • Munkaruházat biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Polgárdin működő kőfaragó műhelyünkben működő 5 tengelyes kőmegmunkáló munkaállomásaink kezeléséhez keressük új kollégánkat.
Az ALAKart Kft. 1992-ben alakult, magyar tulajdonú társaság. Restaurátor tervezéssel, szobrász restaurátor és rekonstrukciós munkák kivitelezésével, természetes kő megmunkálással, díszítő- és kőszobrászattal, valamint egyéb ipar- és képzőművészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozunk. Tevékenységünkből adódóan jelentős műemlék épületeken folytatunk épületkerámia, kő-, kőszobrász-, díszítőszobrász- és ezekhez kapcsolódó restaurátor és rekonstrukciós munkákat [tervezés, kivitelezés].

A "Jelentkezem" gombra kattintva, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.