CNC gépbeállító Töltéstava

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Töltéstava,

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Észt középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Menton Jobs

Csatlakozzon gépbeállítóként, a fémipar, egyik meghatározó beszállítójához! Amennyiben rendelkezel forgácsoló technikummal, és szeretnél egy igazán családias magyar vállalatnál dolgozni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • CNC gépek beállítása (marógép és esztergagép), forgácsoló
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése (Fanuc vezérlés)
  • Gyártásközi ellenőrzések, mérések elvégzése műszaki rajz és mérési utasítás alapján
  • Napi karbantartási feladatok elvégzése

  • Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00)
  • Géptechnikusi végzettség
  • Géphibák elhárítása
  • Program írás
  • Fémiparban szerzett gépbeállítói tapasztalat minimum 3-5 év
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • Kézi mérőeszközök ismerete

  • Amit munkádért cserébe nyújtunk:

    • Céges buszjárat
    • Cafeteria
    • Negyedéves teljesítmény bónusz
    • Családias és baráti légkör egy magyar tulajdonó vállalatnál
    • Vállalati rendezvények