CNC gépbeállító

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

CNC berendezések programozása, beállítása Az adott munkafolyamathoz a megfelelő szerszám ellenőrzése, gépre való felszerelése Gépek működésének biztosítása a gyári hatékonyság és a minőség figyelembevételével A termelésben résztvevő gépek műszaki állapotának felügyelete, beállítása

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz olvasása
  • Precizitás, stressz és monotonitástűrés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, Bejárás támogatás, Szakmai fejlődés, Hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk CNC gépbeállító munkatársat. Partnerünk dinamikusan fejlődő, főként autóipar területén tevékenykedő cég, aki hosszú távra keresi új kollégáját.