CNC forgácsoló/ szerszámkészítő

  • Cég neve

    Coloplast Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egyetemes forgácsológépekkel (maró, eszterga, síkköszörű) egyedi alkatrészek készítése rajz alapján és/vagy
  • CNC HAAS Marógéppel egyedi alkatrészek készítése és/vagy
  • CNC HAAS Eszterga géppel egyedi alkatrészek készítése és/vagy
  • CNC programozás
  • Termelőgépek működését befolyásoló szerszámok, alkatrészek javítása, felújítása
  • Rendszeresen ismétlődő gépalkatrész sérülések, szerszám meghibásodások technikai okainak felderítése, és annak megoldására fejlesztési javaslatok tétele
  • Sérült gépelemek pótlása, újak készítése
  • Forgácsológépek működtetésének biztosítása, meghibásodások feltárása, gyors, szakszerű elhárítása
  • Forgácsológépek ütemezett karbantartásának végrehajtása

Elvárások

  • Szakmai középfokú végzettség (Szerszámkészítő és/vagy Gépi forgácsoló)
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat szerszámkészítés és/vagy anyagmegmunkálás területén
  • 3 műszakos, 5+2-es munkarend vállalása
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, SolidWorks)
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

(CNC operátori tapasztalat nem elégséges.)

Előnyt jelent

  • CNC marógépen szerzett tapasztalat
  • CNC programozásban szerzett tapasztalat
  • CNC esztergán szerzett tapasztalat
  • Egyetemes forgácsoló gépeken szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil és megbízható munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör

Széleskörű juttatások:
Havi bónusz
Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
Céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
Iskolakezdési támogatás
Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor
Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
Értékes karácsonyi ajándékcsomag
Jubileumi ajándékok
Rendszeres szűrővizsgálatok
Kedvezményes mobilcsomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.
A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!