CNC forgácsoló

  • Cég neve

    REVOMATIC Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5420 Túrkeve Kinizsi u. 49.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • fémtermékek szabványos sorozatgyártására szolgáló különféle szerszámgépek beállítása
  • fémmegmunkáló gépek kezelése és felügyelete
  • a fentiekhez hasonló feladatok ellátása műanyagok és egyéb fémhelyettesítő anyagok gépi megmunkálásával kapcsolatban
  • különféle gépesített műveletek végzése a munkadarabok vagy gépek hibáinak felderítése és a gépek szükséges utánállítása érdekében
  • a munkadarabok esetleges hibáinak ellenőrzése, illetve vonalzók, sablonok és egyéb mérőműszerek segítségével azok lemérése a gépi műveletek beállításainak ellenőrzése céljából
  • kéziszerszámok segítségével az elkopott gépalkatrészek (pl. a vágószerszámok és -kefék) kicserélése.
  • kapott rajz alapján a gép programozása, meglévő programok behívása, alkatrészek, készülékek marógépre való felhelyezése

Elvárások

  • Pontosság és határozottság
  • Egyedi gyártásban való jártasság
  • Alapvető műszaki rajz ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Mérőeszközök ismerete és azok gyakorlott használata
  • Minőségtudatosság

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Revomatic Zrt. egyedi igényeknek megfelelő célgépek-léghálózatok-gyártósorok-robotcellák tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Cégünk a technológiai problémák megoldására specializálódott. Túrkevei telephelyünkre munkatársat keresünk CNC forgácsoló pozícióba.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.