CNC esztergályos

  • Cég neve

    Intersol Cooperation KFT.

  • Munkavégzés helye

    8500 Pápa, Gyimóti út 105.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  •  Háromtengelyes CNC megmunkáló gépek üzemeltetése
  • CNC eszterga megmunkáló gépek üzemeltetése, napi karbantartása
  • Alkatrészek előkészítése és dokumentálása rajz alapján történő egyedi gyártása, méret ellenőrzése, tisztítása, sorjázása
  • A technológiai folyamatok közötti anyagmozgatás lebonyolítása és dokumentálása
  • Termelés folytonosságának biztosítása,
  • Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (CNC gépkezelő, gépi forgácsoló)
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Tolómérő és mikrométer használatának ismerete
  • Műszaki rajz ismerete

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Megfelelő bérezés
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Határozatlan idejű szerződés saját állományban
  • Kiváló munkakörülmények
  • Családias hangulat
  • Szabad hétvége

Céginformáció

Pápa vonzáskörzetében lévő, rendkívül barátságos és családias hangulatú partnerünk számára keresünk CNC esztergályos kollégát 1 műszakos munkarendbe. A pozíció betöltéséhez keresünk akár pályakezdőt is, viszont magasabb szakképzettségű több éves tapasztalattal rendelkező jelentkezővel is tudunk együttműködni akár egy magasabb bérsáv megjelölésével. Amennyiben szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol a munkatársakat értékelik és támogatják, itt a helyed. Betanulási fázisban mindenre a segítségedre leszünk! Nálunk a tanulásra nyitott személyiség a fő szempont.
Bérezés tapasztalattól függően bérigény megjelölésével történik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, majd kollégánk rövid időn belül keresni fogja telefonon!