CNC eszterga gépkezelő

  • Cég neve

    Hamptons Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • FANUC vezérléssel szerelt CNC esztergák hatékony üzemeltetése
  • Az új beállások esetén szükséges felszerszámozás, szerszámbeállítás
  • A megírt programokkal az első hibátlan darabok elkészítése
  • A munkájával összefüggő percíz adminisztráció a termelésirányító rendszerbe.

Elvárások

  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • CNC esztergák kezelésében, programozásban szerzett tapasztalat.
  • Műveletközi mérések, ellenőrzések végrehajtása
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Műszakirajz olvasási ismeretek

Előnyt jelent

  • CNC programozói és CNC gépkezelői végzettség
  • Önálló munkavégzés és új alkatrészekre történő beállás képessége
  • Kis szériás vagy egyedi gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, cafeteria és munkába járási támogatás
  • Főállású munkakör egy megbízható, szabály- és törvénykövető cégnél
  • Fejlődési, előrelépés lehetősége
  • Tanulási támogatás
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatalos csapat

Céginformáció

Hamptons Kft. egy magyar tulajdonban lévő energikus, újításokra nyitott, fejlődő vállalkozás.  Telephelyünk Budapest XXI. kerületében található. Tevékenységünk során a hangsúlyt a minőségre és precizitásra, a gyártási feladatok magas szintű megvalósításra helyezzük. Működési területünk Magyarország, de gyártott termékeink jelentős részét exportáljuk az Európa országaiba (Anglia, Németország) és Kínába. Az elmúlt években cégünk folyamatosan fejlődött és vált az alkatrészgyártás egyik meghatározó magyarországi vállalkozásává.