CNC élhajlító kollégát keresünk 1 műszakos munkarendbe Kecskemétre

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Konyhatechnológiai berendezések és mezőgazdasági gépalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk felvételt hirdet ÉLHAJLÍTÓ munkakörbe, Kecskemétre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Változatos anyagminőségű lemezek (rozsdamentes acél, szénacél, alumínium, réz és egyéb fémes ötvözetek) pontos, precíz hajlítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CNC élhajlító végzettség vagy élhajlításban szerzett tapasztalat.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • 1 műszakos munkarend vállalása,
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
  • műszakirajz olvasási készség.

Amit kínálunk:

  • Nettó 330.000-340.000 Ft-os kereseti lehetőség,
  • mozgóbér,
  • 1 műszakos munkarend,
  • szabad hétvégék,
  • önkéntesen vállalható túlóra lehetőség,
  • gyors kiválasztási folyamat,
  • útiköltség térítés 30 Ft/km.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés