CMC Manager

  • Cég neve

    Richter Gedeon Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

CMC Manager

munkatársat keres.

Feladataid

  • A napod jelentős részét a törzskönyvi dokumentációk előállításának koordinálása, konzisztencia vizsgálata és ellenőrzése teszi ki - a hatósági követelményeknek való megfelelőség szempontjából, hatóanyag és készítmény vonatkozásában is teljes életciklusban

  • Kapcsolatot tartasz az anya- és leányvállalati társosztályokkal, külső szakértőkkel

  • Szakmai támogatást nyújtasz új törzskönyvezés és egyéb fenntartási feladatokhoz kapcsolódóan

  • Hatósági kérdéseket válaszolsz meg, előkészíted a válaszokat (szakmai és törzskönyvi támogatás)

  • törzskönyvi dosszié összeállításához kapcsolódó adminisztrációs és dokumentációs feladatokat látsz el a törzskönyvi dokumentumkezelő rendszerben

Amit várunk

  • Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, biológus vagy kémia tanár végzettséggel rendelkezel

  • Felsőfokon beszélsz angolul

Aminek örülünk

  • Szereztél már tapasztalatot törzskönyvezési dokumentációs, vagy egyéb gyógyszeripari, minőségbiztosítási, orvostechnikai területen

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!