Club Lounge Agent

  • Cég neve

    The Ritz-Carlton, Budapest

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek szívélyes üdvözlése, valamint a kéréseikben való segítségnyújtás
  • Szükség esetén ételek és italok kiszolgálása a számukra
  • Az étkezések (reggeli, ebéd, vacsora) előkészületeiben való segítségnyújtás
  • Folyamatos rend fenntatása a Club Lounge területén, elegáns atmoszféra megteremtése

Elvárások

  • Nyitottság és barátságos személyiség
  • Önállóság és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság és csapatjátékosság
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és kimondatlan igényeire
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • 40 óra vállalása (gyakornokok esetén is)

Előnyt jelent

  • 1-2 év hasonló munkakörben és könyezetben szerzett tapasztalat
  • Vendéglátás területéről származó tapasztalat

Amit kínálunk

  • BKK bérlet a próbaidő után;
  • Szép-kártya juttatás a próbaidő után;;
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak;
  • Szemüveg költségtérítése;
  • Munkaruha tisztíttatása;
  • Munkaidő alatt étkezés biztosítása (reggelire felvágottak, tojás, zabkása, gyümölcs, pékáru; ebédre és vacsorára salátabár, leves, kétféle főétel, desszert, gyümölcs; ingyenes kávégép; snack automata egészséges temrékekkel);
  • Marriott cégen belüli dolgozói kedvezmények (kedvezményes szobaárak világszerte a Marriott szállodalánc 30 márkájánál, 20% étel-ital kedvezmény a Marriott Szállodalánc bármely éttermében);
  • Kedvezményes szobaárak a Magyar Szállodák és Éttermekhez tartozó hotelek bármelyikében;
  • Kedvezményes színház, koncert és múzeum belépők;
  • Kedvezmények a szálloda épületében található üzleteiben: Jo Malone, Bobbi Brown, Twinset, Philipp Plein;
  • Marriott kedvezménykártya;
  • Wellbeing programok, például: közösségépítés, irodai masszázs, fókuszsmink;
  • Belsős rendezvények, például: negyed év dolgozója díjátadás, éves dolgozói bál, Dolgozói Elismerési Hét.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxus szállodája Magyarországon, mely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

A The Ritz-Carlton, Budapest szállodában a vendégeknek nyújtott őszinte gondoskodás és kényelem a legkiemelkedőbb küldetésünk. Szállodánk azokat a potenciális kollégáit keresi, akiknek a szenvedélye a vendéglátás és szállodaipar, és akik hajlandóak több lépést is megtenni annak érdekében, hogy vendégeink utazását varázslatosabbá tegyék.

A Club Lounge újradefiniálja a luxus szállodai élményt, ötvözve az intimitást, kényelmet és exkluzivitást a személyre szabott kiszolgálással és a részletekre való odafigyeléssel, amelyek a Ritz-Carlton jellemzői. A Club Level jellegzetes szolgáltatásai közé tartozik a bőséges reggeli, könnyű ebéd, előételek, ízletes desszertek és italok. Mindezt az elegáns, exkluzív és privát Club Lounge kényelmében szolgálják fel.

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához! Legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük, csatold angol nyelvű önéletrajzodat!