Mission Transport and Logistics Kft. logo

Client support munkatárs

  • Cég neve

    Mission Transport and Logistics Kft.

  • Munkavégzés helye

    9025 Győr

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A logisztikai-szállítmányozási folyamatok tervezésének és koordinációjának támogatása
  • Kapcsolattartás szállítókkal, a partnerekkel telefonon, e-mailen
  • Nemzetközi és belföldi szállítási folyamatok nyomon követése, az ütemtervek betartása és betartatása
  • Szállítmányozási folyamatok adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Nyitott, dinamikus, proaktív személyiség
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Román nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, stabil, professzionális háttér
  • Támogató, fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

Magyarország meghatározó gazdasági régiójának vezető szállítmányozási szereplője, a komplex tanácsadás és kivitelezés területén 22 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban lévő vállalat, a Mission Transport számára keresünk Client support  munkatársat, győri munkavégzésre

Kérjük, önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.