• Cég neve

    Liegl & Dachser Logisztikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 45.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Áruk címkézése
  • Bolti kínálok építése
  • Kínálók feltöltése megadott termékekkel megadott terv alapján
  • Kartonos áruk vegyítése megadott terv alapján
  • Raktári folyamatok szabályszerinti elvégzése

Elvárások

  • 8 osztály
  • Monotonitás tűrés
  • Hűtött környezetben (2-7°C) munkavégzés vállalása
  • Pontosság
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem, fejlődésre való igény

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + cafeteria + éves bónusz
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírásoknak megfelelő mértékben
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Lehetőség magasabb pozícióba lépésre

Céginformáció

Cégünk 20 éve a magyar szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplője, stabil nemzetközi háttérrel. Országszerte 8 telephellyel és 300 dolgozóval nyújtunk logisztikai és szállítmányozási szolgáltatásokat.
Budapest X. kerületi telephelyünkön 35000 m2 hűtött- és szárazáru raktárban szolgáljuk ki élelmiszeripari megbízóink széles körét.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.