MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Címkéző diákmunka - Budapest, 11.kerület

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Sopron út 19.

  • Fizetés

    Bruttó 1 700 - 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termékek ki és becsomagolása,
  • címkézés,
  • egyéb könnyű és közepesen nehéz feladatok ellátása.

Elvárások

  • Nappali tagozatos (aktív/passzív) jogviszony megléte,
  • betöltött 18. életév,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • megfelelő fizikum, állóképesség és kézügyesség,
  • heti minimum 1-2 nap vállalása 6 vagy 8 órában.

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • minél több műszak vállalása egy héten.

Amit kínálunk

Kezdés: Akár azonnal!
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, rugalmasan, előre egyeztetett időpontban, napi 6-8 órás műszakban!
Munka időtartama: Hosszú távú

Az órabér teljesítménytől függően:
8 órás műszak esetén:
  • Br. 1700 Ft/óra - napi 24 karton teljesítése alatt
  • Br. 1900 Ft/óra - napi 24 karton teljesítésétől
6 órás műszak esetén:
  • 1700 Ft/óra – óránként 3 karton teljesítése alatt
  • 1900 Ft/óra – óránként 3 karton teljesítésétől

1 karton 24 üveget tartalmaz, amit címkézni kell.

Céginformáció

A munkát kínáló cég az Eckberg Minőségi Ital Kft., 2020 nyarán indult, azzal a céllal, hogy megismertesse a hazai fogyasztókkal a dél-afrikai alkoholos és alkoholmentes ital különlegességeket.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatold az önéletrajzodat is!