Chef de partie

  • Cég neve

    SSP Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az ételek minőségének figyelése az elkészítés és feltálalás minden fázisában;
  • A szakácsok és az ételek készítésében részt vevő egyéb dolgozók munkájának irányítása és koordinálása;
  • Szakácsok és más dolgozók eligazítása az ételek készítésével, főzésével kapcsolatban;
  • Élelmiszerkészletek rendelése
  • A készletek, berendezések és munkaterületek felügyelete, hogy azok megfeleljenek az elfogadott szabványoknak;
  • Higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok ismertetése és betartatása.
  • Munkaterületek tisztán tartása,

Elvárások

  • Vezetői tapasztalat (3-5 év)
  • Szeress csapatban dolgozni,
  • Igényesség a rendre, tisztaságra,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Tiszta erkölcsi háttér

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely,
  • összetartó csapat,
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • versenyképes jövedelem,
  • étkezés biztosítása,
  • utazási támogatás,
  • SZÉP kártya juttatás
  • jó hangulatú, pozitív légkör,

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szereted az önálló munkát ugyanakkor szeretnél egy csapathoz tartozni?
Szívesen dolgoznál egy egyedülálló és különleges környezetben?
Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Az SSP Hungary Kft., amely a legnagyobb, vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, Chef de partie kollégát keres (magyaros és nemzetközi konyha) feladatokra!

Munkavégzés helye:
  • Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2B terminál (megközelítés a Kőbánya-Kispest metróállomásról induló 200E jelzésű reptéri busszal)

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!