Check In Hosstes/Host (IX. kerület)

  • Cég neve

    Securitas Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 26.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelek és dolgozók fogadása-útbaigazítása, be- és kiléptetése,
  • Posta- és futárküldemények átvétele, iktatása,
  • Kulcsok átvétele és kiadása,
  • Általános recepciós feladatok ellátása,

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás,
  • MS Office (Word, Excel) magabiztos felhasználói szintű ismeret,

Amit kínálunk

  • Nálunk nincs alvállalkozó!
  • Bejelentett munkaviszony, törvényesen foglalkoztatás, saját állományban, munkaszerződéssel(adókedvezmények, munkáltatói igazolás, stb.)
  • Minden hónapban pontosan és határidőre bankszámlára utalt fizetés (éjszakai, műszak és ünnepnapi pótlékok)
  • Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • Ingyenesen biztosított formaruházat
  • Élet- és balesetbiztosítás minden munkavállalónknak
  • Kiszámítható munkaidőbeosztás

Céginformáció

Teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra keressük Recepciós Kollégánkat!
Munkaidő: napi 9 óra
Hétfőtől-Péntekig: 07:00-16:00

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.