Amerikai Egyesült Államok Nagykövetsége logo

Chauffeur / Sofőr

  • Cég neve

    Amerikai Egyesült Államok Nagykövetsége

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 5,2M Ft éves bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány
    • 'C' kat. jogosítvány
    • 'D' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A gépkocsivezetők egyikeként a diszpécsertől és/vagy a szállításfelügyelőtől kapja a munkamegbízásokat az állami és/vagy más ügynökségek személyzetének vagy rakományának szállítására.
  • Az Egyesült Államok kormányának tulajdonában lévő vagy lízingelt, páncélozatlan gépjármű biztonságos és hatékony üzemeltetése utasok és/vagy rakomány szállításához.
  • A jármű tiszta és üzemképes állapotban tartása, beleértve a jármű külső és belső tisztítását.
  • A jármű alapvető ellenőrzésének elvégzése a meghatározott ütemterveknek és szabályoknak megfelelően.
  • Úti jelentések, járműhasználati és üzemanyag-használati naplók készítése.
  • Az utazások üzemanyag-fogyasztásának becslése.

Elvárások

VÉGZETTSÉG:

  • A középiskola elvégzése szükséges.

TAPASZTALAT:

  • Három év professzionális vezetési tapasztalat szükséges.
  • Érvényes jogosítvány szükséges. (B,C,D kategória)

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol: Korlátozott olvasási/írási/beszédtudás szükséges.
  • Magyar: Jó olvasási/írási/nyelvtudás szükséges.

JOGOSÍTVÁNY:

Amit kínálunk

Az Egyesült Államok budapesti képviseletén dolgozó személyzet, beleértve a MOH és a harmadik országbeli állampolgárokat (TCN), kompenzációs csomagot kaphat, amely tartalmazhat egészségügyi, szeparációs és egyéb juttatásokat.

  • Időarányos 13. havi fizetés
  • Teljesítménnyel kapcsolatos díjak
  • Teljesítmény alapú fizetésnövekedés
  • Helyi és amerikai fizetett ünnepnapok
  • Ingyenes belépés a helyszíni edzőterembe
  • Utazási és étkezési hozzájárulás
  • Képzési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség