Charter Sales & Flight Support Agent

  • Cég neve

    FLY-COOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Kőérberki út

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatok elkészítése és kiküldése
  • Kereskedelmi repülések szervezésében történő aktív segítségnyújtás
  • Repüléshez kapcsolódó információk begyűjtése és továbbítása, rendelések leadása, foglalások kezelése, tájékoztatók kiküldése
  • Repülések végrehajtása előtt szükséges adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szerződések és számlák kezelése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, koordináció a társszolgálatokkal és a repülőgépek személyzeteivel

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Közép szintű számítógépes ismeretek (MS Office Outlook, Excel, Word)
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre, jó problémamegoldó készség, magas stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • Légiközlekedési iparágban szerzett bármilyen tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapú, versenyképes fizetés
  • Flexibilisen kialakítható műszakos munkarend
  • Fiatalos csapat, jó hangulatú munkakörnyezet
  • Elvégzendő tevékenységek függvényében home office lehetőség

Céginformáció

A Fly-Coop Kft. 1997 óta működik, mint a professzionális légi szolgáltatások teljes palettáját felölelő vállalkozás, melynek egyik főbb profilja az ad-hoc charter járatok értékesítése és szervezése a vállalat üzemeltetésében lévő repülőgépeken. Ha érdekel a repülés világa, emellett egy stabil, megbízható céget keresel, ahol folyamatosan szélesítheted a szakmai tudásod, a Fly-Coop a Te helyed!