CE kategóriás tehergépjármű vezető (Székesfehérvár)

  • Cég neve

    Alba-Posta Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 500e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Cégünk azonnali kezdéssel sofőrt keres székesfehérvári telephelyű nyergesvontatóra tengeri konténer szállítói munkára napi bejárással belföldi fuvarokra. (Opcionálisan lehetséges nemzetközi fuvarok vállalása is.)

Körfuvar jellegű munka, a konténert ki vagy bepakolás után ugyanazon a terminálon kell leadni.

Elvárások

CE jogosítvány
GKI kártya
Sofőr kártya

Előnyt jelent

Előny a konténerezésben, és nyerges autón szerzett tapasztalat.
ADR igazolvány

Amit kínálunk

Minden hétvége szabad
Fizetés minden hónap 10. napjáig
Munkába járási támogatás
Tervezhető bérezés

Céginformáció

2008-ban alapítottuk cégünket, postafutári, és egyéb árufuvarozói tevékenységek ellátására. 2015 óta dolgozzunk 3,5t feletti teherautókkal és nyergesvontatókkal.