Catering szakács (Vecsés - nappali műszak)

  • Cég neve

    HONETT Szerviz Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Széchenyi utca 10.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 500e Ft havi bér Bónusz Nettó 50e - 50e Ft éves prémium

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Napi operatív munkák elvégzés, a tálalók kollégák szakmai segítése, napi főzés és gyártáshoz tartozó élelmiszer biztonsági papírmunka elvégzése

Elvárások

Szakmai tapasztalat hasonló területen, ami magába foglalja a távolkeleti és európai konyha ismeretét, jó állóképesség, kreativitás, csapatmunka, 12 órás műszak beosztás, büntetlen előélet.

Előnyt jelent

Esetleges hasonló területen szerzett tapasztalat vagy európai, ázsiai és közel-keleti konyha ismerete, kreativitás, állóképesség, csapatmunka, pontosság és kitartás jellemezze. (Repülőtér terület ezért büntetlen előélet.)
Angol nyelvtudás előny, de nem szükséges.

Amit kínálunk

Piacvezető Légi catering cég keres, nappali folyamatos 12 órás munkarendben szakácsot, kiemelt stabil bruttó bérezéssel vecsési üzemébe. A régió egyik legfelszereltebb és legmodernebb konyháját kínáljuk szakmai elvárásink beteljesítéséhez. Klimatizált konyha környezetben.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Magyarország piacvezető légi catering cége, ami biztos szakmai és anyagi háttérrel rendelkezik és folyamatos szakmai fejlődést biztosit sokszínűségével, mind a dolgozóinak, mint partnereinek.
Cégünk hitvallása az ügyfelek maximális kiszolgálása és megelégedettsége immár 23 éve.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk.