Catering Munkatárs/pultos/konyhai kisegítő

  • Cég neve

    Csicseri

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Árkád

  • Fizetés

    Nettó 300e - 550e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Catering munkatársakat keresünk az Örs Vezér terén az Árkádban.

Feladatok:

  • Pita, saláta, bowl, smoothie, juice készítés
  • Üzletnyitás/zárás
  • Vendégek kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • jó hangulat és jó hangulat

Elvárások

  • precizitás
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság
  • jó kedv :)

Előnyt jelent

angol tudás

Amit kínálunk

  • egy pozitív-vidám csapatot
  • napi egyszeri étkezést /healthy food/
  • előrelépési lehetőséget
  • csapatépítő összejöveteleket
  • versenyképes fizetést 320.000 HUF-520.000 HUF

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Csicseri egy fiatalos, egészségtudatos étterem, amit családi tulajdonban működtetünk. Étlapunk friss, természetes, és tele van vitaminokkal gazdag ételekkel, frissen facsart gyümölcslevekkel, smoothie-kal és különleges aperitifekkel. Ételeinket mindig a legfrissebb alapanyagokból készítjük a vendégeink szeme láttára. Célunk az, hogy a tudatos táplálkozás izgalmas és hozzáférhető legyen mindenkinek. Hiszünk abban, hogy az olyan ételek, amik a testet és a lelket táplálják, képesek szebbé tenni mind a saját, mind a környezetünk mindennapjait.

Küldd el az önéletrajzod.