Cash Collector gyakornok

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 1 600 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel elsősorban e-mailben a nyitott számlák státuszával kapcsolatban;
-átlátható, pontos és szabványos beszedési jegyzékek vezetése;
- vitás esetek azonosítása valamint a felettesek figyelmébe ajánlása;
-a várakoztatásba helyezett értékesítési megrendelések felülvizsgálata (a gyakornoki munka későbbi szakaszában).

Elvárások

-rendelkezel nappalis aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal;
-erős kommunikációs szinten beszéled az angol nyelvet;
-jártas vagy a Microsoft Office programokban;
-ERP rendszerek (pl. Oracle, SAP) ismerete: előny, de nem feltétel;
-erős analitikai és problémamegoldó készséggel rendelkezel.

Amit kínálunk

- segítőkész, befogadó csapat, itt tényleg Kollégaként kezelnek;
- könnyen megközelíthető helyszín;
- izgalmas multinacionális munkakörnyezetben dolgozhatsz;
- gyakorlatod leigazolása;
- szakmai fejlődés;
- kapcsolatépítés, mely szerves része lehet későbbi karrierednek.

Céginformáció

Partnercégünk a világ egyik vezető berendezésgyártója és szállítója a szivattyú- és vákuumtechnika, valamint ezek komplett rendszerei szakterületen. Olyan nappali tagozatos elsősorban budapesti dolgozni vágyó diák jelentkezést várja, aki a pénzügyi csapatot erősíti.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva!