Cargo üzletági értékesítő

  • Cég neve

    UNIX AUTÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest XIII. Frangepán u. 55-57

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az Unix Autó Kft. a hazai autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. Három országban közel 3000 munkatársunkkal együtt szolgáljuk ki nagykereskedelmi Partnereinket és Vásárlóinkat mintegy 170 kirendeltségen. Több évtizedes sikeres működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a „100 legnagyobb magyar vállalat” élmezőnyében tart minket számon.

CARGO ÜZLETÁGI ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Cargo partnerektől érkező igények egyedi kiszolgálása;
  • Egyedi és gyári alkatrészek beazonosítása szoftverek segítségével;
  • Alkatrész értékesítés szakmai támogatása a kollégák felé;
  • Egyedi árajánlatok, rendelések készítése és kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés;
  • Értékesítői attitűd.

Előny:

  • Személyautó alkatrészek azonosításában szerzett tapasztalat;
  • Gyári programok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet;
  • Hosszútávú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál;
  • Kiszámítható, fix munkaidő (H-P, 8-17-ig);
  • Versenyképes, stabil jövedelem, vállalati kedvezmények;
  • Mobiltelefon magán használatra is,
  • Saját éttermükben kedvezményes étkezési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs