eSense Human Resources Szolgáltató Nyrt. logo

CallCenter munkatárs

  • Cég neve

    eSense Human Resources Szolgáltató Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 510e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

(Budapest)

Átlagos bruttó havi jövedelem: 510.000 Ft

Támogató és befogadó csapat, rugalmas vezetők, teljesen bejelentett CallCenteres munka!

Feladatok:

  • kizárólag meglévő ügyfélkör megkeresése telefonon keresztül
  • telekommunikációs szolgáltatások értékesítése
  • adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • teljesen bejelentett bér
  • átlagbér bruttó 510.000 Ft (alap+jutalék) + éves bónusz
  • home office lehetőség a betanulási időszak után
  • két hetente két nap irodai munkavégzés (13. kerület)
  • 8 órás munkakör, két műszakban, 9:00-17:30 / 10:30-19:00
  • karrierlehetőség

Munkakezdés: 2024. május 15.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapvető felhasználói számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás

  • telesales tapasztalat
  • légy pozitív
  • légy nyitott
  • legyen igényed tanulni és fejlődni